Bítov

Popis Fotogalerie Mapa Ubytování v okolí Místa v okolí
1369741318_bitov.jpg
Bítov
Okres: Znojmo
Hrad Bítov je jednou z nejkrásnější památek Podyjí. Tyčí se vysoko nad přehradou na skále a je poblíž městečka Bítov a rozhledny Rumburak. K hradu vede cesta od parkoviště z kopce a přes padací most vejdeme cestou na nádvoří. Je zde několik mučících nástrojů k prohlédnutí, pokladna se suvenýry a možnost vybrat si z několika okruhů prohlídek. Hrad má krásnou výzdobu a upravované nádvoří. Je zde také pěkný výhled na přehradu.
Vzdálenost: 18.06 km
Penzion Na Vyhlídce
Typ: Penzion

Levné a vkusně zařízené ubytování s kuchyňkami v NP Podyjí. Prostorná zahrada s bazénem. Ideální pro pěší a cykloturistiku.

Vzdálenost: 21.51 km
Penzion Šalamoun u Znojma
Typ: Penzion

Vítejte na stránkách penzionu a pizzerie Šalamoun, Jevišovice. Rodinný penzion se nachází v krásné přírodě Jevišovické pahorkatiny v okrese Znojmo. Penzion Šlamoun nabízí ubytovací kapacitu až 50 míst v 8 pokojích a 5apartmánech s kuchyňkou a sociálním zařízením.

Vzdálenost: 26.5 km
Hotel Happy Star
Typ: Hotel***

Pohodlný hotel z roku 2005, poblíž města Znojmo na jižní Moravě. Nabízí ubytování, firemní akce, pořádání svateb a oslav a ochutnávky vín. Možnost turistiky, odpočinku i sportovního vyžití, bohaté vybavení včetně krytého bazénu a wellness.

Vzdálenost: 30.52 km
Apartmány U Nás
Typ: Apartmán
Nabízíme dva apartmány, které jsou umístěny ve velkém, krásném, klidném a zdmi uzavřeném prostoru, kde se také parkuje.
Vzdálenost: 41.72 km
Arabela - Penzion U Čarodějnic
Typ: Penzion

Jihočeská chaloupka na okraji města Kunžak, který je srdcem oblasti zvané Česká Kanada. Celkem 4 pokoje - 10 lůžek. Ideální pro turisty, cyklisty, běžkaře, rodiny s dětmi

Komentáře   

0 # mutehucafu 2021-10-29 18:33
Ilisoiruk Ifeyod aur.nvge.najdim i.info.vfd.ng http://slkjfdf.net/
0 # orituyoc 2021-10-29 19:02
Aluraris Esuiza ake.arma.najdim i.info.dae.sb http://slkjfdf.net/

You have no rights to post comments