Minaret

Popis Fotogalerie Mapa Ubytování v okolí Místa v okolí
1369749740_images.jpg
Minaret
Okres: Břeclav
Rozhledna leží v nadmořské výšce 175 m n. m. a měří 60 m. Má tři vyhlídkové ochozy, přičemž k nejvyššímu vede 302 schodů. K rozhledně se dá dostat pěšky – 1,5 km cesty zámeckým parkem, lodí po zámecké Dyji nebo koňským spřežením. V jednopatrové hranolové základně s arkádami je osm místností s orientální výzdobou, které sloužily jako muzeum liechtensteinských exotických sbírek. V září 2003 tato část minaretu procházela rekonstrukcí.[1] Z ochozu je vidět park, Pavlovské vrchy, Bílé Karpaty a dokonce vrcholek věže svatoštěpánského dómu ve Vídni. Osm veřejnosti nepřístupných sálů v prvním patře bylo kdysi „skladištěm“ orientálních předmětů, které ze svých dalekých cest dovezli Lichtenštejni. Podlahy i zdi prostor zdobí maurské kresby a nápisy.[2]
Vzdálenost: 2.26 km
Penzion Onyx
Typ: Penzion

Penzion ONYX se nachází v klidové zóně obce Lednice. Je vzdálený jen 800 m od centra obce a zámeckého parku. Penzion má vlastní parkoviště, restauraci, salonek a vinný sklípek s kapacitou 65 osob přímo v areálu. V letních měsících mohou hosté využít možnosti posezení na venkovní terase s kapacitou až 100 osob. Dominantou letní terasy je velký krb s udírnou, kde jsou pro hosty připravovány zajímavé gastronomické speciality, posezení u cimbálu, degustace vína. V areálu penzionu lze pořádat firemní akce, školení, oslavy, svatby, narozeniny a pod. Penzion je vhodný, především v letních měsících, pro rodinnou dovolenou, akce pro cykloturisty, ale také pro milovníky dobrého vína, gastronomických specialit a folklóru. Celkový počet lůžek 72.

Vzdálenost: 2.47 km
Turistická ubytovna Lednice
Typ: Ubytovna
Ubytovna se nachází na samém okraji obce Lednice v klidné části, má vlastní parkoviště a do centra je to cca 1.000m. Na ubytovně je jedna společenská místnost, kde budou podávány pro skupiny i snídaně a večeře. V případě zájmu je k dispozici kuchyňka pro vlastní stravování. Úschovna kol, přístřešek na motorky...
Penzion a vinný sklep Moravská oáza
Typ: Penzion

Penzion je v klidné části Valtic, cca 400 m od zámku, 500 m od centra. Ubytování je ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s WC, sprchou a TV na každém pokoji. Celková kapacita je 54 lůžek – 17 pokojů. V ceně ubytování je i snídaně. Parkování na soukromém pozemku, úschovna kol, venkovní posezení, dětský koutek s houpačkami. Součástí Penzionu je i vinný sklep s posezením a občerstvením s kapacitou 80 osob. Nabízíme možnost konání firemních akcí, školení, rodinných oslav od 25 osob. V okolí - historické objekty, cykloturistika, vinařská turistika.

Vzdálenost: 14.28 km
Hotel Lanžhot
Typ: Hotel

Hotel Lanžhot nabízí pohodlné a cenově příznivé ubytování, výtečnou domácí kuchyni ve které se vaří hotová jídla a jídla na obědnávku s příjemným a vstřícným personálem. Kapacita hotelu je 40 míst, restaurace má míst 50 a předzahrádka 40 míst. Hotel Lanžhot je tedy ideálním místem pro uspořádání firemní nebo soukromé oslavy, svatby, zájezdu nebo posezení v kruhu přátel. Detailní informace o ceně ubytování jsou vám k dispozici na stránce ubytování.

Vzdálenost: 21.53 km
Penzion U Hřiště
Typ: Penzion

Cykloturistika vinařskou oblastí Pálava, Novomlýnské nádrže, Mikulov, Lednicko-Valtický areál.

Vzdálenost: 43.15 km
Penzion a ubytovna ExpresAtack
Typ: Penzion

Příjemný penzion Expres Atack je oblíbeným místem lidí, kteří hledají kvalitu a přitom hledají levné ubytování v Brně v blízkosti centra. Nově zrekonstruované pokoje, vybavení hotelového typu.

Vzdálenost: 43.26 km
Autokemp Koryčany
Typ: Kemp

Autokemp Koryčany se nachází v údolí Přírodního parku Chřiby. Je tedy obklopen listnatými i jehličnatými lesy, které přímo vybízí k procházce spojené třeba se sbíráním hub nebo prohlídkou zříceniny hradu Cimburk. Na své si zde přijdou i milovníci cyklistiky nebo ti, co volí spíše relaxacßi nebo odpočinek u koupaliště, se kterým autokemp sousedí.

Komentáře   

0 # Russell 2020-09-13 09:42
Have you evsr сonsidered ɑbout including a ⅼittle bit
mօre than jᥙst ʏoᥙr articles? І mean, what you say iss fundamental
and aⅼl. Nevertheless imagine if you aԁded some grat photos orr video clips tⲟ
ցive your posts more, "pop"! Youг c᧐ntent is excellent but with pics annd video clips, tһis website
could undeniably bbe ᧐ne of thee bewst іn its niche.
Awesome blog!

Also visit mʏ blog post: carpets: https://obchod-podlahy.cz/podlahy/pvc-tarkett-ruby.html

You have no rights to post comments